YAZILARIM

IŞİD’İN GERÇEK YÜZÜ

Önemli Not : Bu makaledeki tüm yorumlar tamamen şahsıma aittir. Başka bir kişi veya grubu bağlamaz.

Günümüzde Müslümanlara karşı yoğun bir yok etme politikası dünya çapında uygulanıyor. Makalemin konusu bu katliamların kimler tarafından tasarlandığı değil. Bu yüzden Amerika, İsrail, Masonlar, Siyonistler gibi klişe açıklamalar yapmayacağım. Çünkü ortada çok daha önemli bir konu var.

Müslümanlar arasındaki en güçlü inançlardan biri Mehdi inancıdır. Bu gerçeği bilen güçler Müslümanları yok etmek, İslam’a zarar vermek hatta İslam’ı yeryüzünden silmek için çok yeni ve değişik bir mühendislik projesiyle karşımızdalar. IŞİD projesi…

Görüldüğü kadarıyla İslam’ı yok etmek isteyen bu güçler hadisler üzerinde yaptıkları inceleme sonucu İslam aleminden kimsenin karşı koyamayacağı güç olarak Mehdiyeti gözlerine kestirmişler. Bu projeye göre bir topluluk kurulacak, bu topluluk Mehdi topluluğuna benzetilecek ve ardından Müslümanlar , “Müşrik” damgası vurularak yeryüzünden silinecekti. Normalde İsrail yapsa Müslümanların ayağa kalkacağı işler (sözde) Mehdi askerleri vesilesiyle kimse sesini çıkarmadan rahatlıkla yapılabilecekti. Hatta Kabe bile yıkılacaktı. Sebep : İnsanlar Kabe’ye doğru namaz kılarken şirk koşuyorlar mantığı. (Ki eğer böyle bir mantık doğru olsaydı Peygamberimiz (sav) kendi zamanında Kabe’yi yıktırırdı. Çünkü Peygamberimiz (sav) geldiğinde de Kabe Müşriklerin elindeydi. Ama Peygamberimiz (sav) tebliğ yaptı. Kabe’yi yıkmadı)

Normalde Müslüman olduğunu söylemeyen birisinin yapmayı bırakın, ağzına dahi alsa Müslüman aleminin ayağa kalkacağı şeyler artık rahatlıkla yapılabilecekti. Çünkü IŞİD hadislerde bildirilen topluluktu… Tabi ki sözde…

Gelelim hadislere;

“Horasan tarafından çıkan siyah sancaklıları gördüğünüzde, kar üzerinde sürünerek de olsa onlara gidin. Çünkü onların içinde Allah’ın halifesi Mehdî vardır.”

(Fetava-i Hadîsiyye,, İbn-i Hacer-i Heytemi-37; Hakim, 8572; Ahmed b. Hanbel, Musned, 22387 – 5 / 277)

Hadislere göre siyah bayraklılar Mehdi’nin askeri olan Şuayb bin Salih’in ordusudur. Şuayb bin Salih ise Mehdi’nin Temimi soyundan olan kumandanıdır. Hadislerde siyah bayraklılar çıkınca onlara tabi olunması söylenir. Mehdi’nin de siyah bayrakların arasında olduğu bildirilir. Hiç bir hadiste siyah bayrakların ilk başta kötü şeyler yapacağı ve sonradan düzelerek Mehdi’ye tabi olacağı geçmez. İlk görüldüğü andan itibaren doğru oldukları, Mehdi’nin aralarında oldukları ve tabi olunması gerektiği geçer. Başka bir hadiste şu şekilde bildirilir;

Temim oğullarından orta boylu, esmer, meczum (hafif sakallı), kevsec (sakalı yanlarda az, aşağı tarafı uzun olan; diğer bir manası da Yemen asıllı) bir adam ki, ona Şuayb bin Salih denilir. Beyaz elbiseli, siyah sancaklı 4000 kişinin kumandanıdır. Mehdî’nin öncüsü olur ve kiminle mukatele ederse, harbde kim ona karşı çıkarsa onu öldürür.

(Fetava-i Hadîsiyye, İbn-i Hacer-i Heytemi-41)

Şuayb Bin Salih Mehdi’den ayrı bir kişidir ve bayraktarı olarak geçer.

“Süfyani Kûfe’ye ulaştığı ve Âli- Muhammed’in yardımcılarını öldürdüğü zaman Mehdi çıkar ve onun bayraktarı Şuayb bin Salih Temimi olur.” (İmam-ı Suyûtî)

“Şuayb bin Salih Temimi orta boylu, esmer, hafif sakallı olup, elbiseleri beyaz ve bayrakları siyah olan dört bin askerle çıkar. Bunlar Mehdi’nin önünde olurlar ve karşılarına çıkan herkesi hezimete uğratırlar.” (İmam-ı Suyûtî)

“Yaşı küçük sakalı hafif ve sarışın bir genç çıkar (Şuayb bin Salih), Mehdi’nin bayrağını taşır ve karşısına dağlar bile çıksa onları ezerek İlya’ya (Kudüs’e) kadar ulaşır.” (İmam-ı Suyûtî)

Hadislerde de görüldüğü gibi bu ordu Şuayb bin Salih’in ordusudur. Bu ordu hadislerde Mehdi’nin öncüsü olarak geçer. Eğer bu hadisler doğru kabul edilirse ve ayrıca IŞİD’ e işaret ettiği düşünülürse o zaman bu psikopat örgütün yaptığı her şeyin kabul edilmesi gerekir. Tıpkı bu örgütün arkasındaki mühendislik projesinin sahiplerinin istediği gibi.

Peygamberimiz (sav) hadislerinde teröristleri de bildirebilir, katilleri de bildirebilir bunda bir gariplik yoktur. Ancak terörist ve katilleri “onları gördüğünüz an tabi olun aralarında Mehdi var” diyerek bildirmeyeceği açıktır.

El- Kaide de siyah bayraklarla çıkmış, onlar da zamanında aynı görevi yapmışlardı. Yani İslam’a zarar verme, Müslümanların şehit olmalarına neden olma görevini. Sırf siyah bayraklarla çıktıkları için Usame Bin Ladin’i Mehdi olarak gören binlerce insan olmuştu. Müslümanlara düşen ise İslam’ı yok etmek isteyen bu zümrenin sürekli olarak siyah bayraklarla birilerini çıkarıp İslam’ı ve Müslümanları yok etme projelerine prim vermemeleridir. Aşağıda El – kaide tarafından hazırlanmış ve sözde Şuayb bin Salih, Mansur ve sözde Mehdi Usame Bin Ladin’in tanıtıldığı videoda bu grubun da insanlara sözde Mehdi ordusu olarak anlatıldığına şahit olabilirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=OpF-5aPh8Qs

Hadislere göre siyah bayraklar müşriklere karşı savaşacaktır ancak IŞİD, Müslümanları şehit etmektedir.

Bu kişilerin hadislerde geçen topluluk olduğunun savunulması ise çok büyük bir tehlikedir. Ancak bu hadislerin IŞİD’i anlatmadığının söylenmesi Mehdiyete karşı gelmek manasına gelmez. Sadece İslam’a zarar verecek bir yorumun yapılmasını engellemek manasına gelir. Çünkü İslam aleminde Mehdiyeti en az bilen kişiler bile siyah bayrakların Mehdi ordusu olduğunu bilir. Dolayısıyla eğer IŞİD, siyah bayraklar olarak tanıtılırsa insanların onlara tabi olmamaları için bir sebep kalmaz. Ki şu anda dünyanın dört bir yanından saf insanlar siyah bayraklı Mehdi ordusunun çıktığını sanarak IŞİD’e tabi olup Müslüman katletmeye başlamıştır. IŞİD, başlarında bulunan İslam düşmanları tarafından oluşturulmuş, cahil insanları kandırarak kendine bağlamış dinsiz bir terör örgütüdür. Cahilliğinden dolayı kandırılmış ve gerçekten Mehdi ordusunda olduğunu sanan kişileri tenzih ederim. Ancak eğer Kabe’yi yıkmaya kalkarlarsa Müslüman aleminden kimse “siyah bayraklarına” bakmadan gerekeni yapacaktır.

 

İLGİLENECEĞİNİZ DİĞER MAKALEM : http://akingozukan.com/psikopatlik-bir-karakterdir-dinleri-ve-ideolojileri-kullanir/

IŞİD’İN GERÇEK YÜZÜ” üzerine 15 yorum

 1. İsid’i destekledigimden demiyorum fakat hadis tahakkuk etmiş yani siyah bayraklilar isid değilse başka bi siyah bayraklilar cikip onun icindemi olacak mehdi as ?

 2. Yazıda da belirttiğim gibi eğer IŞİD, siyah bayraklılar olarak kabul edilirse o zaman Mehdi’nin şu an içlerinde olduğunun kabul edilmesi ve kendilerinin de dediği gibi Kabe’yi bile yıksalar bizim sesimizi çıkarmamamız gerektiği sonucu ortaya çıkar. Çünkü hadiste Peygamber onlara uyun demiştir. Başka siyah bayraklılar gelir mi gelmez mi bilmem. Makalemin konusu o da değil aslında. Ancak bu örgütün ne dinle ne de Peygamberimizin bildirdiği Mehdi topluluğuyla alakası yok. Ayrıca yine yazımda da belirttiğim gibi El Kaide de zamanında siyah bayraklarla çıkmıştı ve bilgisiz insanlar tarafından Mehdi topluluğu olarak yorumlandı. Hatta Youtube’daki videolarında aralarındaki bir kişiye de Şuayb Bin Salih diyorlardı. O yüzden bu saflığa defalarca düşmek Müslüman alemine yakışmaz.

 3. siyah sancak sahipleri bunlardir hz.mehdi Allah-in izni ile zuhur edinceye kadar aralarinda fitne olabilir Allah bunlarin arasinda hakki hakliya teslim edinceki boylede hadis var sorun ortadan kalkar mehdi talebesi bunlardir onun icindirki bunlara kufur edilmez

 4. “Horasan tarafından çıkan siyah sancaklıları gördüğünüzde, kar üzerinde sürünerek de olsa onlara gidin. Çünkü onların içinde Allah’ın halifesi Mehdî vardır.”

  Üstteki hadiste görüldüğü gibi siyah sancaklıların görüldüğü an tabi olunması gerekir. Ancak IŞİD şu an tabi olunacak durumda değildir. Hiç bir hadistn siyah bayrakların sonradan düzeleceği ve Mehdi’ye tabi olacağı geçmez. İlk çıktıkları anda Mehdi topluluğu olarak geçerler hadislerde. Dolayısıyla Niyazi bey yaptığınız yorum baştan sona hatalı. Zaten makalem bunu anlatıyor. Sanırım okumadınız.

 5. Müslümanların öldürülmesi için yapılmış etkili bir proje.Böyle bir topluluğun mehdi topluluğu olduğunu düşünmek çok safiyane bir tavır olur.İslamda böyle bir vahşet yoktur.

 6. El kaide ve Işid gibi örgütleri finanse ettikleri bir gerçektir. Her ne kadar medyada bu iki örgüt birbirlerine karşı düşman olsalar da arka kapılarda finansman kaynakları birdir. Dikkat edilirse bu iki örgütün kullandıkları bayrak ve giyindikleri kıyafet siyah renktedir. Maalesef bu durum hadislere uymuyor. CIA ve Mossad bu örgütleri ortaya çıkarırken kıyafet konusunda ilahi adalet tarafından hataya düşürüldükleri bir gerçektir. Çünkü gerçek Siyah Bayraklıların, sarıkları siyah ve elbiseleri beyazdır. Elbiseleri El Kaide ve Işid mensuplarınki gibi siyah renkte değildir.

 7. Gerçek Siyah Bayraklıların hedefi Kudüs’ü feth etmek yani İsrail’i yıkmaktır. Ne yazık ki günümüzdeki sahte Siyah Bayraklılar, Filistin için İsrail’e karşı savaşmıyorlar. Irak ve Suriye’de Müslüman katliamı içerisinde fitne yapıyorlar.

 8. ben bunlarin tamaminin sahte olduguna inanmiyorum aralarinda gercek muslumanlar yokmu yani onceki yazimdada bildirdim fitne olabilir simdilik ama hz.mehdinin zuhuru cok yakin insaAllah bunu sizlerde kabul ediyorsunuz o zaman hz.mehdi bunlarin arasindaki fitneyi temizleyecek iste o zaman kimsenin burnu kanamayacak ben bu yaziyi kendi sayfamda paylastim bunlar israil amerika usaklari olsa gercek muslumanlari nasil barindirabilirler aralarinda seriatciyiz diyorlar davranislari seriata aykiri degil oldurdukleri muslumanmi biraz dusunmek gerekir biliyorum biraz acitacak ama turkiyenin erkekleri hergun sinek kaydi tras olur kadinlarinin hemen hemen hepsinin basi acik laik demokrat cumhuriyetci yakisiyormu bu kelimeler islamiyete asli saadet dunemi boylemi iste onun icindirki hz.mehdi istanbulu feht edecek peygamberimizin o ne guzel komutan dedigi hz.mehdidir o ne guzel asker dedigi asker hz.mehdinin askerleridir isterseniz arastirin bir hadiste istanbulun fehtinden 10 gun sonra melun deccal cikar fatihin fehdinden 10 gun sonra deccal ciktimi ben bunlari londrada bir cami imamindan dinledim you tube de var

  1. İslamı anlama anlayışımız sakal ve başın açık olmasıyla ilgili olmamalıdır. Bu anlamda kimse kimsenin özgürlüğüne karışamaz.

   “bunlar israil amerika usaklari olsa gercek muslumanlari nasil barindirabilirler” diyorsunuz ama İblis: «Öyle ise andolsun ki, beni azdırmana karşılık ben de onları saptırmak için her halde Senin doğru yoluna oturacağım (A’râf, 16 ) diyor ve görünen o ki İblis yaptığı işte son derece başarılı. Kusura bakmayın ama islam barış dinidir ve Allah durduk yere bozgun çıkaranları sevmez. (Araf , 56)

   “İman edenlere söyle: Allah’ın cezalandıracağı günlerin (geleceğin)i ümit etmeyen kimseleri bağışlasınlar; çünkü (Allah) her kavmi kazandıkları ile cezalandıracaktır.” (Câsiye, 14 )

   Her şey gayet açık. Bunlar Kur’an’ın, apaçık bir kitabın âyetleridir.(Neml, 1)

   Aklımızı çalıştırmalıyız çünkü akıllarını güzelce kullanmayanları Allah pislik içinde bırakır! (Yunus, 100)

 9. DECCALİN ORDUSU BUNLAR MEHDİNİN DEĞİL!

  Deccal rivayetlere göre, doğruyu yanlış, yanlışı doğru; iyiyi kötü, kötüyü iyi gösteren bir nifakçıdır.

  Deccal çıkar. Beraberinde su ve ateş vardır. İnsanların su olarak gördüğü yakıcı bir ateştir. İnsanların ateş olarak gördükleri de soğuk ve tatlı bir sudur. Sizden her kim bunu idrak ederse ateşi tercih etsin; kendini ateşe atsın. Aslında o tatlı ve güzel bir sudur.

 10. Yani şunu iyi anladım demenize göre Kabe yıkılacak ve Kudüs bizim eskidende olduğu gibi kiblemiz olacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir